Pondělí 16. ledna přináší další televizní novinky. Na Primě to je premiérová, už 7. série gastroshow Ano, šéfe! se Zdeňkem Pohlreichem (od 21.30), na Nově krimiseriál Specialisté (20.20) a reality show Robinsonův ostrov (21.15). ČT1 pokračuje se Světem pod hlavou (20.00) a Trpaslíkem (21.00).

Mustard v Cannes bojuje o cenu v hlavní kategorii

Video agentury Mustard pro Škodu Auto postoupilo na prestižní shortlist v Cannes Lions.

Česká reklama má šanci získat na mezinárodním festivalu reklamy Cannes Lions některou z cen i v kategorii Film, obecně považované za nejprestižnější. Na shortlist této kategorie, jejíž výsledky budou vyhlášeny v sobotu, totiž postoupilo video agentury Mustard European Bike Stealing Championship 2015 (česky Mistrovství Evropy v krádežích kol 2015), vytvořené pro Škodu Auto. 

Video, které je součástí rozsáhlejší kampaně proti krádežím jízdních kol, bylo poprvé zveřejněno na podzim minulého roku a v mezinárodním měřítku zaznamenalo podle zástupců Škody Auto více než tři miliony zhlédnutí. Zařadilo se také mezi nejoceňovanější české kampaně loňského roku: vedle Grand Prix v soutěži ADC Creative Awards českého Art Directors Clubu získalo cenu Wooden Pencil v britské soutěži D&AD, a dále zvítězilo v kategorii Best Use of Video Content v soutěži Digiday v New Yorku.