Superdebaty České televize, iDnes.cz, Blesku, Deníku, Radiožurnálu i Duel Novy jsou za námi. Volební výsledky sledovaly hlavně ČT24, poprvé ve velkém Nova. iDnes.cz přidal v sobotu od 13.55 volební studio s Václavem Klausem a Jiřím Paroubkem, televize Barrandov pak první debatu s vítězem voleb Andrejem Babišem. Blesk v neděli od 15.00 dá na webu interview s Milošem Zemanem.

Muzeum voskových figurín najalo Performics

Výkonnostní agentura bude mít na starost tvorbu online strategie i obsahu.

Muzeum voskových figurín Grévin

Muzeum voskových figurín Grévin

Pro muzeum voskových figurín Grévin Praha začala pracovat výkonnostní agentura Performics, která je součástí skupiny ZenithOptimedia.  Jejím úkolem agentury bude zajištění on-line komunikace včetně contentu. Klient si ji vybral na základě předchozích zkušeností z Francie, kde oba tyto mezinárodní subjekty také spolupracují.

Agentura má zajistit muzeu Grévin top pozice ve většině brandovaných vyhledávání, zviditelnit různé plánované akce a představit toto místo jako jedno z kulturně-společenských zařízení v Praze. Agentura bude od prosince pracovat na přípravě contentu pro příští rok a od ledna rovněž na nákupu a plánování mediální online podpory. Prostřednictvím online strategie hodlá přilákat nové zákazníky jak domácí, tak zahraniční.

Výkonnostní agentura Performics působí v Česku od června 2012 a zajišťuje servis v oblasti performance marketingu – SEM (reklama ve vyhledávačích), SEO optimalizace, OneSearch (propojení SEO a SEM), výkonnostní marketing v display reklamě, na sociálních sítích, v mobilních telefonech a tabletech. Funguje v rámci skupiny VivaKi, kterou v Česku reprezentují mediální agentury ZenithOptimedia a Starcom MediaVest Group.