Slovinský reklamní festival Golden Drum má mezi 250 pracemi na shortlistu i 30 českých přihlášek, které jakoby kopírovaly letošní úspěch české reklamy na Cannes Lions. Takže 16 je od Young & Rubicam (zejména oceněné kampaně pro UNHCR a pro Forbes), 5 od McCann Prague (kampaně pro Náš grunt), 4 od české DDB (kampaně pro McDonalds), 2 od Fallonu (kampaně pro Škodu Auto pro Yeti a Kodiaq) a po jedné od Mustardu (klient Škoda Auto), Kaspen/Jung von Matt (Budějovický Budvar) a Ogilvy & Mather (výstava David Cronenberg: Evolution v Praze). Výsledky v pátek 21. října.

Myslbek si vybral Nydrle a Underline

Nydrle se nákupní galerii postará o strategickou komunikaci, Underline o PR a digitál.

Nákupní galerie Myslbek

Nákupní galerie Myslbek

Ve výběrovém řízení pražské Nákupní galerie Myslbek zvítězily agentury Nydrle a Underline. Agentura Nydrle ze skupiny Kindred Group se bude starat o strategickou a kreativní část marketingu Myslbeku, Underline získala digitál a PR. Výběrového řízení se zúčastnilo deset komunikačních agentur. Médiář o tom informoval ředitel agentury Underline Marek Řídký.

Obě agentury získaly svůj díl práce do konce roku 2016. Jejich úkolem bude vytvořit pro Nákupní galerii Myslbek novou komunikační strategii s cílem zvýšit její znalost a návštěvnost. První kampaň z dílny nových agentur bude podle Řídkého spuštěna během září a objeví se v offline i online kanálech.