Duo Těžkej Pokondr zveřejnilo na YouTube svůj „zakázaný rozhovor“ s novinářem Jaroslavem Kmentou, interview je o hrozbě Andreje Babiše a motivech odchodu Pokondrů z Frekvence 1. Rádio mezitím vysílalo nekonfliktní předvolební rozhovor Xavera Veselého s Babišem.

Nábor pro Moss Logistics zajistí Better Marketing

Dopravně-logistická společnost si najala agenturu na online nábor řidičů nákladních aut.

Řidiči Moss Logistics

Řidiči Moss Logistics

Dopravně-logistická společnost Moss Logistics si na internetovou náborovou kampaň vybrala agenturu Better Marketing. Do tendru pozvala kromě ní ještě agenturu CRS Company. Úkolem Better Marketing bude pomoci získat nové řidiče nákladních aut. Spolupráce bude zahrnovat vytvoření dvou mikrostránek: jedna bude cílit na mladé řidiče – nováčky, druhá bude oslovovat zkušené řidiče – harcovníky.

„Po úvodních rozhovorech s řidiči Moss Logistics začínáme pracovat na kreativě, která chce pracovat s chytlavým story-tellingem a stavět na vyvracení mýtů o profesi řidiče,“ tvrdí projektový manažer Better marketingu Štěpán Kysilka. Agentura připraví mikrostránky včetně copywritingu, webdesignu, kódování a webové analytiky.

Kampaň má začít v únoru 2017. „Vedle získání nových řidičů si od ní slibujeme i zvýšení brand awareness a zlepšení renomé řidičské profese,“ uvádí specialistka komunikace Moss Logistics Eva Ondrůjová.

Pro Moss Logistics jde o první komplexnější online kampaň, dosud takový projekt s žádnou agenturou nerealizovala.

Better Marketing spoluvlastní Martin Kupka (50 %), Petr Wojtyla (31 %) a švýcarská firma Rexem Partners (19 %).