Příští čtvrtek 3. listopadu se v Praze sejdeme na první akci svého druhu v Česku, totiž přehlídce filmů na výšku Vertifilms. Předcházet jí bude odborný program s ukázkami postupů i využití moderního formátu ve světě médií. Zajistěte si místo včas, je to zdarma.

Native PR pracuje pro farmaceuty

Agentura zajistí PR pro Asociaci inovativního farmaceutického průmyslu.

Asociace inovativního farmaceutického průmyslu, která sdružuje 32 farmaceutických firem zabývajících se vývojem generických léčiv, si v tendru na PR služby vybrala Native PR Václava Pavelky. Agentura se zaměří na vztahy s médii, monitoring médií a analýzy trhu. Bude také participovat na komunikační podpoře projektů asociace. Nově má zařadit mezi komunikační kanály asociace i online komunikaci. 

Native PR v minulosti pracovala například pro farmaceutické klienty Abbott, Baxter, Kimberly-Clark či Pfizer. Navíc dělá pro profesní asociace, mezi její současné klienty patří třeba Česká bankovní asociace, Klub zaměstnavatelů, Sdružení výrobců pěnového polystyrenu, Unie dovozců a výrobců lihovin a Podnikatelský svaz pekařů a cukrářů. V minulosti zajišťovala služby mimo jiné pro Českou asociaci pojišťoven, Českou kancelář pojistitelů nebo pro České sdružení pro značkové výrobky.