Pondělí 16. ledna přináší další televizní novinky. Na Primě to je premiérová, už 7. série gastroshow Ano, šéfe! se Zdeňkem Pohlreichem (od 21.30), na Nově krimiseriál Specialisté (20.20) a reality show Robinsonův ostrov (21.15). ČT1 pokračuje se Světem pod hlavou (20.00) a Trpaslíkem (21.00).

Nominujte nejbizarnější výjevy z volebních kampaní 2014

Než smažete fotografie unikátních vizuálů z předvolebních kampaní, pošlete je k uložení pro vědecké účely. Můžete vyhrát novou knihu.

Jeden z favoritů hlasování

Jeden z favoritů hlasování

Médiář, Institut politického marketingu a Český politický bizár vyhlašují anketu o nejšílenější počiny politických kampaní 2014. Nominujte největší vizuální bizarnost, kterou jste spatřili.

Do ankety jsou přijímány všechny materiály použité v letošních volbách do Evropského parlamentu, Senátu a obecních zastupitelstev. Pokud se nemůžete rozhodnout pro jednu šílenost, neostýchejte se dát víc podnětů.

Nominace můžete podávat do 22. října 2014. Poté vybereme nejlepší podněty a otevřeme hlasování. Vy rozhodnete o vítězi. Ti, kdo zašlou nakonec tři nejlepší výtvory, obdrží čerstvou publikaci o politickém marketingu a pozvání na slavnostní galavečer v závěru letošního roku.

Pro inspiraci přikládáme odkazy na dosavadní sbírky politických bizarností.