Druhou řadu komediálního seriálu Autobazar Monte Karlo s Petrem Čtvrtníčkem, Jaroslavem Pleslem a Lucií Polišenskou nasadí letos v říjnu internetová televize Stream.cz. Druhá řada bude mít 11 dílů. Vznikla opět v produkci Negativ kolem Milana Kuchynky. Nově režíruje Andy Fehu. Scenář zase napsali Robert Geisler a Tomáš Hodan. Hrají též Eva Nosálková-Leinweberová, Lubor Šplíchal, Leoš Noha, Martin Myšička, Pavel Šimčík nebo Ondřej Bauer.

Nova International startuje 1. února

Uvedením osekané verze pro Slovensko chce televize zamezit pirátskému šíření pořadů.

V pondělí 1. února v 5.55 zahájí vysílání mezinárodní odnož plnohodnotného programu televize Nova. Nova International na území Slovenska nahradí vysílání standardního programu Novy, ovšem pouze těch pořadů, pro které má Nova licenci i pro šíření v zahraničí.

Nova tak chce zamezit pirátskému šíření v některých televizních sítích, k němuž operátorům nedala souhlas. To pro diváky na Slovensku znamená, že program Novy se omezí pouze na její tvorbu, přičemž velkou část vysílání mají tvořit reprízy.

V premiéře půjdou zpravodajské, respektive publicistické pořady Snídaně s Novou, Polední, Odpolední a večerní Televizní noviny, dále magazíny VíkendPrásk! či Rady ptáka Loskutáka a také seriály Ulice, Atentát, Ordinace v růžové zahradě 2. a od neděle 7. února komediální novinku Na vodě.

Programové schéma programu Nova International

Programové schéma programu Nova International

Na Slovensku tak bude ze skupiny Nova šířena verze International a placené sportovní stanice Nova Sport 1 a Nova Sport 2 (všechny zároveň v HD). Podobné řešení zvolila skupina CME, majitel Novy i slovenské Markízy, pro Česko. Tady začne vysílat Markíza International. I ta uvede klíčové formáty původní tvorby, včetně Televiznych novín, Telerána, Reflexu, seriálů Bouřlivé víno nebo Horní Dolní či show Kredenc, Vo štvorici po Slovensku vlakom nebo Svokra.

Zadejte i poštovní adresu, pošleme vám tištěný Médiář zdarma
Přihlásit odběr