V hale C na pražské Balabence se dnes bude na konferenci Retail in Detail mluvit o inovacích v maloobchodě. Jak se ovlivňuje restaurační byznys a retail, přiblížil pro náš Retailek Martin Dlouhý z Uga. Jaké inovace chystá letos prodejní portál Aukro, to nám řekl jeho šéf Václav Liška.

Nova nasadí nový kriminální seriál Specialisté

Nejsledovanější komerční televize udrží napřesrok linku vlastních seriálových kriminálek.

Zuzana Kajnarová a Jan Vlasák v seriálu Specialisté. Foto: TV Nova

Zuzana Kajnarová a Jan Vlasák v seriálu Specialisté. Foto: TV Nova

V lednu 2017 uvede televize Nova nový kriminální seriál Specialisté. Bude jím chtít navázat na popularitu svých tematicky podobných sérií Kriminálka Anděl či Policie Modrava. Novinka bude vyprávět profesní i soukromé příběhy čtyř vyšetřovatelů, hrají je David PrachařZuzana Kajnarová, Jakub Štáfek a Marek Adamczyk, vedlejší role dostali Leoš Noha, Lenka Termerová či Veronika Kubařová. Seriál se natáčel v řadě exteriérů v Praze.

Kdy přesně se Specialisté na obrazovce Novy objeví, zatím není veřejně známo. Programové plány na první lednový týden novinku nezahrnují. V roce 2017 by se ve vysílání Novy mělo objevit také pokračování zmíněné Policie Modrava, druhá řada tohoto seriálu z prostředí Šumavy. Ani ta zatím nemá určený přesný den a čas nasazení.