Pondělí 16. ledna přináší další televizní novinky. Na Primě to je premiérová, už 7. série gastroshow Ano, šéfe! se Zdeňkem Pohlreichem (od 21.30), na Nově krimiseriál Specialisté (20.20) a reality show Robinsonův ostrov (21.15). ČT1 pokračuje se Světem pod hlavou (20.00) a Trpaslíkem (21.00).

Nova nasadí nový kriminální seriál Specialisté

Nejsledovanější komerční televize udrží napřesrok linku vlastních seriálových kriminálek.

Zuzana Kajnarová a Jan Vlasák v seriálu Specialisté. Foto: TV Nova

Zuzana Kajnarová a Jan Vlasák v seriálu Specialisté. Foto: TV Nova

V lednu 2017 uvede televize Nova nový kriminální seriál Specialisté. Bude jím chtít navázat na popularitu svých tematicky podobných sérií Kriminálka Anděl či Policie Modrava. Novinka bude vyprávět profesní i soukromé příběhy čtyř vyšetřovatelů, hrají je David PrachařZuzana Kajnarová, Jakub Štáfek a Marek Adamczyk, vedlejší role dostali Leoš Noha, Lenka Termerová či Veronika Kubařová. Seriál se natáčel v řadě exteriérů v Praze.

Kdy přesně se Specialisté na obrazovce Novy objeví, zatím není veřejně známo. Programové plány na první lednový týden novinku nezahrnují. V roce 2017 by se ve vysílání Novy mělo objevit také pokračování zmíněné Policie Modrava, druhá řada tohoto seriálu z prostředí Šumavy. Ani ta zatím nemá určený přesný den a čas nasazení.