V obnovené televizní premiéře dnes od 22 hodin uvede stanice CS Film snímek Víta Olmera podle scénáře Josefa Klímy Nahota na prodej. Hrají Lukáš Vaculík, Karla Tříska, Jiří Krampol. Film, který měl premiéru roku 1993, tuzemské televize dosud nevysílaly hlavně vinou autorskoprávních sporů.

Nova prodloužila práva na Wimbledon

Tenisový turnaj může vysílat další tři roky, do roku 2017.

Londýnský All England Lawn Tennis Club. Foto: Profimedia.cz

Londýnský All England Lawn Tennis Club. Foto: Profimedia.cz

Televize Nova získala exkluzivní vysílací práva na tenisový turnaj Wimbledon na další tři roky pro Česko a Slovensko. Přímé přenosy zápasů bude možné sledovat na placeném programu Nova Sport. Vybrané zápasy přinesou také volně přístupné stanice Fanda a hlavní kanál Nova. Součástí licence jsou i internetová práva, Nova je využije na videoportálu Voyo.

Vysílací práva vlastnila Nova i v předchozích třech letech, jejich platnost ale letos vypršela.

Tenisové přenosy patří k pořadům, o něž je mezi diváky zájem. Letošní vítězství Petry Kvitové nad Kanaďankou Eugenií Bouchardovou ve finále Wimbledonu sledovalo na Nově 584.000 diváků starších 15 let.

Nova Sport už vysílá také turnaje tenisového okruhu ATP World Tour, konkrétně vybrané turnaje ATP World Tour 250 a všechny turnaje ATP World Tour 500 a ATP World Tour Masters 1000. Letos zařadí také přenosy z WTA International v Sofii a Turnaje mistrů z Londýna.

Zadejte i poštovní adresu, pošleme vám tištěný Médiář zdarma
Přihlásit odběr