Seriál Mordparta s Jiřím Bartoškou se vysílal do minulé neděle, dnes televize Prima nasadí po 20. hodině na svém hlavním kanálu „českého Schimanskiho“, další vlastní kriminální seriál Polda. Policistu, který se po dvaceti letech probudil z kómatu, představuje David Matásek, sekunduje mu Igor Orozovič. Polda se střetne s druhými řadami úspěšných děl konkurence – Doktorem Martinem na ČT1 a s show Tvoje tvář má známý hlas na Nově. Po 21.30 na ČT1 začíná satirické Kosmo.

Nova promuje sedmou SuperStar přes Instagram

V porotě kromě matadorů Soukupa, Habery a Jandové zasedne nově zpěvačka Vytisková.

Nováčkem v porotě je Klára Vytisková. Foto: TV Nova

Nováčkem v porotě je Klára Vytisková. Foto: TV Nova

Sedmá řada talentové show SuperStar, chystaná televizemi Nova a slovenskou Markízou na letošní podzim, má kompletní porotu. Vedle matadorů soutěže Pavola HaberyMarty Jandové a Ondřeje Soukupa se objeví jediný nováček, Klára Vytisková, zpěvačka kapely Toxique. Vůbec poprvé používá Nova výrazněji v propagaci nějakého svého pořadu sociální síť Instagram, jména porotců zveřejnila nejdřív právě tam na profilu @superstartv2015.

 

Martu Jandovou a Pala Haberu doplni v #superstar2015 zkuseny Ondrej Soukup a energicka Klara Vytiskova z kapely Toxique!

Video zveřejněné uživatelem SuperStar2015 (@superstartv2015),

 

Tak na ktereho porotce se tesite nejvic? #superstar2015

Fotka zveřejněná uživatelem SuperStar2015 (@superstartv2015),

Režisérem a kreativním producentem show je Pepe Majeský. Hrát se bude o trofeje v hodnotě zhruba 2 milionů Kč. Moderátorem letošního pořadu bude Martin Pyco Rausch, který na konkurenční Primě moderoval s Jakubem Prachařem show Česko Slovensko má Talent. Kdo bude jeho českým protějškem, zatím Nova a Markíza neoznámily.

Čeští vítězové SuperStar

  • 2004 Aneta Langerová
  • 2005 Vlasta Horváth
  • 2006 Zbyněk Drda
  • 2009 Martin Chodúr
  • 2011 Lukáš Adamec
  • 2013 Sabina Křováková

Sledovanost SuperStar rok od roku klesá. První finále Česko hledá SuperStar v roce 2004, kdy vyhrála Aneta Langerová, sledovalo rekordních 3,3 milionu diváků. Finále „federální“ československé SuperStar z roku 2009, které vyhrál Martin Chodúr, vidělo 2,5 milionu diváků. Finále z roku 2011 s vítězem Lukášem Adamcem zhlédlo už jen 1,5 milionu diváků. Sledovanost řady SupeStar v roce 2013 s vítězkou Sabinou Křovákovou ani jednou nepřekonala milionovou hranici, závěrečné Grandfinále vidělo 862.000 lidí.