Televize Prima Zoom přináší čtyři rozhovory s ruským prezidentem Vladimirem Putinem, které natočil režisér Oliver Stone. Seriál Svět podle Putina (The Putin Interviews) přichází týden po americké premiéře na kanálu Showtime. Prima Zoom je dává od 19. do 22. června vždy od 20.00.

Nová šéfka marketingu Zepteru chce online, virály

Iveta Markvartová Hejtyková vede marketing rakouského Zepteru v Česku a na Slovensku.

Iveta Markvartová Hejtyková

Iveta Markvartová Hejtyková

Novou marketingovou manažerkou prodejce spotřebního zboží Zepter International je od února Iveta Markvartová Hejtyková, která dosud ve firmě působila jako expert na online prezentaci a práci se sociálními sítěmi. Bude zodpovědná za marketingovou strategii, analýzu trhů a aplikaci nových vývojových trendů pro Zepter v Česku a na Slovensku.

Její vize je zaměřit se na online marketing a budování značky s podporou virálního marketingu. Zepter produkuje spotřební zboží se zaměřením na vysokou kvalitu, jde o nádobí, kuchyňské spotřebiče či přístroje pro čistou vodu či vzduch. Prodej probíhá převážně formou osobního prodeje (130.000 obchodních reprezentantů), dále v síti maloobchodních prodejen na hlavních třídách světových měst.

Markvartová začínala jako account manager v reklamních agenturách, poté byla manažerka distribuce časopisů Elle, Marianne, Maxim či Apetit. Je také profesionální fotografkou, publikovala i ve Vogue