Rozhlasové radě se představili Martin Groman a Klára Lukešová-Stejskalová, noví šéfové stanic Vltava, respektive Radio Praha. Na dnešní schůzi radních též zaznělo, že vést Vltavu chtělo 31 lidí, ale šéf rozhlasu René Zavoral si nakonec ze čtyř finalistů (Dita Hradecká, Petr Christov, Martin C. Putna, Pavel Klusák) nevybral nikoho.

Nova uvede denní soutěž Co na to Češi

Televize od 21. března rozšíří od pondělí do pátku vlastní tvorbu do odpoledního času.

Co na to Češi

Logo nového pořadu Co na to Češi

V pondělí 21. března nasadí televize Nova novou zábavnou soutěžní show Co na to Češi. Bude ji dávat od pondělí do pátku vždy od 17.30. Rozšíří tak směrem do odpoledního času vlastní tvorbu (přesně řečeno: jde o lokalizovaný formát od Fremantle Media), dosud ve zmíněném čase dává akviziční seriál Mentalista. Poté od 18.25 začíná na Nově každý všední den seriál Ulice, navazují Televizní noviny a večerní program. Podobně na vlastní tvorbě už od odpoledne staví konkurenční Barrandov.

V soutěži se budou mezi sebou utkávat dva pětičlenné týmy, které budou mít za úkol odhadnout, co na jednoduché otázky z běžného života odpovědělo sto oslovených Čechů. Hrát se bude o peníze.

Scéna soutěžní show Tvoje tvář má známý hlas. Foto: TV Nova

Scéna soutěžní show Tvoje tvář má známý hlas. Foto: TV Nova

Březen přinese na Novu také další nové pořady. Rovněž podle zahraniční licence – od Endemolu – vzniká sobotní show Tvoje tvář má známý hlas. Poprvé půjde 26. března po 20. hodině. A už příští pondělí 14. března po 20. hodině se v programu objeví nový seriál Drazí sousedé v režii Milana Šteindlera.

Zadejte i poštovní adresu, pošleme vám tištěný Médiář zdarma
Přihlásit odběr