Slovinský reklamní festival Golden Drum má mezi 250 pracemi na shortlistu i 30 českých přihlášek, které jakoby kopírovaly letošní úspěch české reklamy na Cannes Lions. Takže 16 je od Young & Rubicam (zejména oceněné kampaně pro UNHCR a pro Forbes), 5 od McCann Prague (kampaně pro Náš grunt), 4 od české DDB (kampaně pro McDonalds), 2 od Fallonu (kampaně pro Škodu Auto pro Yeti a Kodiaq) a po jedné od Mustardu (klient Škoda Auto), Kaspen/Jung von Matt (Budějovický Budvar) a Ogilvy & Mather (výstava David Cronenberg: Evolution v Praze).

Novotná brand manažerkou Okin Group

Český servis provider a poskytovatel podnikových procesů doplnil svůj marketing.

Hana Novotná

Hana Novotná

Novou brand manažerkou Okin Group stala Hana Novotná. Bude spolupracovat na tvorbě marketingové a obchodní strategie společnosti, komunikaci s klienty nebo i monitoring trhu. 

Novotná pracovala šest let v mezinárodní jazykové škole Tefl Worldwide Prague jako office manažerka, působila také jako marketingová manažerka na Anglo–americké vysoké škole, kde letos na jaře ukončila studium se zaměřením na finance, marketing a  management.

Okin Group je poskytovatel podpůrných služeb v oblastech business process services a facility managementu. Působí v Česku, na Slovensku, na Ukrajině, v Srbsku, v Bulharsku, Rumunsku a v Polsku.