Pondělí 16. ledna přináší další televizní novinky. Na Primě to je premiérová, už 7. série gastroshow Ano, šéfe! se Zdeňkem Pohlreichem (od 21.30), na Nově krimiseriál Specialisté (20.20) a reality show Robinsonův ostrov (21.15). ČT1 pokračuje se Světem pod hlavou (20.00) a Trpaslíkem (21.00).

Krausová z Aholdu je novou mluvčí Foxconnu

Externí a interní komunikaci exportéra Foxconn CZ začala řídit Dagmar Krausová.

Dagmar Krausová

Dagmar Krausová

Manažerkou marketingu, PR a komunikace a tiskovou mluvčí exportéra Foxconn CZ se stala Dagmar Krausová. Přichází z maloobchodní společnosti Aholdu provozující obchody Albert, kde čtyři roky zastávala pozici manažerky externí komunikace.

V nové funkci bude Krausová zodpovídat za interní i externí komunikaci a za strategické řízení reputace a positioning značky ve vztahu k soukromé i státní sféře, k médiím a k zaměstnancům. Na starost bude mít také aktivity společenské odpovědnosti (CSR) Foxconnu.

Krausová dřív působila na seniorních pozicích v agenturách Neopublic Porter Novelli či Fleishman Hillard, kde vedla týmy zaměřené zejména na klienty z oblasti IT – například Hewlett Packard, Epson, Sony, Philips. Několik let byla také seniorním členem vendor týmu PR a komunikace v české pobočce Microsoftu. 

Foxconn v Česku působí od května 2000, jeho české zastoupení slouží jako regionální výrobní základna pro Evropu, Blízký východ a Afriku.