Konečně je to tady. V prvním zářijovém týdnu pořádáme hvězdně obsazenou debatu o studii Marka Cichoně o vztahu agentur s marketéry ve velkých firmách. Zajistěte si lístky včas.

Novým předsedou asociace ADMAZ Miroslav Štursa

Nové vedení asociace chce rozvíjet vzdělávací aktivity a svým členům víc radit s legislativou.

Valná hromada Asociace direct marketingu a zásilkového obchodu (ADMAZ) zvolila nové vedení. Předsedou se stal Miroslav Štursa, regionální ředitel mezinárodního nakladatelství International Masters Publishers pro středoevropský region a dosavadní místopředseda asociace.

Místopředsedou je nově Aleš Hýbner, ředitel a předseda představenstva společnosti Lion Teleservices CZ (součásti holdingu Teleperformance), která zajišťuje služby externího call centra.

V představenstvu dále jsou Petr Wagner (CEMOD CZ), Tomáš Jindříšek (Ogilvy Interactive), Michal Horák (Advanced Telecom Services), Jan Foubík (Česká pošta) a Peter Schier (Popron).

Nové vedení asociace hodlá rozvíjet vzdělávací aktivity jako konference a semináře, chce však více posílit členské výhody, zejména v oblasti poradenské a informační. Souvisí to také s plánovanými změnami evropské a později i české legislativy, například v oblasti ochrany dat.