Pondělí 16. ledna přináší další televizní novinky. Na Primě to je premiérová, už 7. série gastroshow Ano, šéfe! se Zdeňkem Pohlreichem (od 21.30), na Nově krimiseriál Specialisté (20.20) a reality show Robinsonův ostrov (21.15). ČT1 pokračuje se Světem pod hlavou (20.00) a Trpaslíkem (21.00).

O fotografie se v Bubble postará Kolesárová

Silvia Kolesárová dostala na starost vizuální produkci obsahové agentury Bubble.

Silvia Kolesárová

Silvia Kolesárová

Novou art directorkou a fotografkou obsahové agentury Bubble Lukáše Kořínka se stala Silvia Kolesárová. Do Bubble přišla z agentury Nydrle, kde pracovala od roku 2011.

Kolesárová se zaměřuje především na reklamní a fashion fotky, jejich postprodukci, retušování a fotomontáže. Starat by se měla i o chod ateliéru Bubble a o kompletní supervizi obsahových vizuálních výstupů agentury.

V Nydrle se podílela na projektech například pro značky LG, Fincentrum, Myslbek, GE Money bank nebo Toni&Guy. Poslední rok kreativně zastřešovala tým, který se věnoval sociálním médiím společnosti Unilever (značky Dove, Rexona, Signal a další). Spolupracovala také s agenturou SinnerSchrader na online kampani pro Škoda Auto či s agenturou Zaraguza na kampaních pro Olympus a Tchibo. V roce 2014 fotila projekt inspirovaný seriálem Walking Dead, kde měla na starost celou produkci od masek, focení až po postprodukci.