Médiář.cz - Média, reklama, marketing, mobilní aplikace a slevové servery

reklama
 
 

O webu Médiář.cz

Denně aktualizovaný web zaměřený na média, reklamu a marketing nabízí zpravodajství, databázi tuzemských reklamních kampaní, data o mediálním trhu, nabídky práce z oboru. Provozuje občanské sdružení Médiář.cz.

Inzerci na Médiáři prodává Impression Mediapracovní inzerci zprostředkovává portál Jobs.cz společnosti LMC.

Médiář.cz je nejnavštěvovanějším zpravodajským webem z těch zaměřených na kompletní spektrum médií a marketingu. Navštíví jej víc než 46 tisíc lidí měsíčně, ve všední dny víc než 3 a půl tisíce lidí, za měsíc zobrazí přes 263 tisíc stránek (zdroj: NetMonitor, únor 2014). Sociodemografickou zprávu zájemcům o inzerci rádi zašleme na vyžádání.

Návštěvnost mediálních webů

Inzertní nabídky:
Iva Fechterová, Impression Media
iva.fechterova@impressionmedia.cz, 602 589 158

Další informace či nabídky obsahové spolupráce, mediální partnerství:
Ondřej Aust
, šéfredaktor Médiář.cz
ondrej@aust.cz, 608 983 682

Korespondenční adresa (tiskové materiály, pozvánky apod.):
Médiář.cz, Wayra, Václavské náměstí 3, 110 00 Praha 1

Sídlo sdružení:
Médiář.cz, Nerudova 579/13, 293 01 Mladá Boleslav

Historie webu Médiář.cz

Šéfredaktorem serveru je Ondřej Aust, novinář dlouhodobě se specializující na oblast médií, který v letech 2005 až 2009 vedl v Lidových novinách pravidelnou týdenní mediální rubriku. Server pokračuje ve spolupráci s předními odborníky.

Restart Médiáře s Austem připravily Božena Řežábová a Jana Vyhlídalová. Provozovatelem serveru je občanské sdružení Médiář.cz, jehož předsedou je právě Aust.

Obsahovými partnery serveru Médiář.cz jsou tuzemské renomované instituce zaměřené na výzkum a analýzy médií. Návštěvníkům webu tak budou pravidelně k dispozici výstupy společností Admosphere (partner pro monitoring mediálních investic) a Mediaresearch (partner pro realizaci výzkumů), Newton Media (partner pro mediální analýzy).

Specializovaný zpravodajský server pokračuje na doméně www.mediar.cz, kterou od roku 2002 vlastnil novinář Miloš Čermák; naposledy na ní do jara 2010 dával prostor příspěvkům svých studentů z Fakulty sociálních věd Univerzity Karlovy (původní studentský web je na studentsky.mediar.cz). Doménu Aust na sklonku roku 2010 od Čermáka koupil.

reklama

Nejčtenější za týden

reklama

Denní zpravodaj e-mailem

Čtěte nás na sociálních sítích

Na Twitteru sledujte telegrafické zprávy
a odkazy na všechny naše články.Na Facebooku sledujte delší komentáře,
fotografie a odkazy na vybrané články.

 
 

Národní galerie reklamy

 
další kampaně