Příští čtvrtek 3. listopadu se v Praze sejdeme na první akci svého druhu v Česku, totiž přehlídce filmů na výšku Vertifilms. Předcházet jí bude odborný program s ukázkami postupů i využití moderního formátu ve světě médií. Zajistěte si místo včas, je to zdarma.

O2 koupila další televizní práva, na bojové sporty

Chystaný kanál O2 Sport vybuduje studio i zázemí v pražské O2 Areně. Startuje 15. srpna.

Bojové sporty na O2 Sport

Bojové sporty na O2 Sport

Telekomunikační operátor O2 v majetku skupiny PPF Petra Kellnera pokračuje ve snaze ve své televizi „servírovat ta nejlepší sportovní klání, která světový trh aktuálně nabízí“. Pro chystaný kanál O2 Sport nakoupila vysílací práva na zápasy v bojových sportech, z produkce společnosti Fighting Spirit. V programu by se tak měly objevit bojové galavečery, kickboxerský magazín Fighting Rookies či pořad Fighting Spirit MMA s výběrem zápasů z Evropy, Asie a Ameriky. 

O2 Sport, jak už operátor oznámil dřív, odstartuje letos v srpnu. Vysílací studio i zázemí bude mít v prostorách pražské O2 Areny. „Chystáme technologické řešení, rozhodujeme o vizuálním stylu celé stanice a vybíráme redaktory i moderátory,“ přiblížil stav příprav šéf nového kanálu Marek Kindernay.

Kromě bojových sportů si O2 zajistilo práva na fotbalovou Ligu mistrů, anglickou Premier League, mistrovství světa v rallye, evropské šampionáty mužů i žen ve volejbale a tenisové turnaje ATP a WTA.