Seriál Mordparta s Jiřím Bartoškou se vysílal do minulé neděle, dnes televize Prima nasadí po 20. hodině na svém hlavním kanálu „českého Schimanskiho“, další vlastní kriminální seriál Polda. Policistu, který se po dvaceti letech probudil z kómatu, představuje David Matásek, sekunduje mu Igor Orozovič. Polda se střetne s druhými řadami úspěšných děl konkurence – Doktorem Martinem na ČT1 a s show Tvoje tvář má známý hlas na Nově. Po 21.30 na ČT1 začíná satirické Kosmo.

Obchodní tým Atmedia doplnila Bartl

Mediální zastupitelství tematických televizních stanic zkompletovalo svůj obchodní tým. Martina Bartl vystřídala Denisu Edelsteinovou, ta z firmy odchází.

Martina Bartl

Martina Bartl

Mediální zastupitelství Atmedia rozšířilo tým o Martinu Bartl, která nastoupila na funkci head of channel accounts a bude mít na starosti portfolio tematických televizních stanic. Dřív působila jako mediální ředitelka v společnosti Ogilvy & Mather a také v mediálních agenturách Carat a ZenithOptimedia. Ve funkci vystřídala Denisu Edelsteinovou, která z Atmedie odchází.

Atmedia tak podle své ředitelky Michaely Vasilové zkompletovala svůj obchodní tým, který vede obchodní ředitelka Iva Pantůčková a kromě Bartl jej nedávno doplnil Tomasz Puczkowski jako corporate intelligence director. „Tým manažerů Atmedia je spolu s Tomášem Surákem a Lubicí Hálovou tímto kompletní,“ uvedla Vasilová.

Česká pobočka polské matky Atmedia vznikla v roce 2008 a věnuje se prodeji reklamního prostoru tematických televizních stanic.