Televize Prima Zoom přináší čtyři rozhovory s ruským prezidentem Vladimirem Putinem, které natočil režisér Oliver Stone. Seriál Svět podle Putina (The Putin Interviews) přichází týden po americké premiéře na kanálu Showtime. Prima Zoom je dává od 19. do 22. června vždy od 20.00.

Oficina veze z Promaxu zase zlato, ČT bronz

Pražské studio Oficina má „Oskara televizní grafiky“ za redesign Slovenské televize. Českou televizi ocenili za spolupráci s bloggerkami A Cup of Style na kampani ke StarDance.

České barvy při světovém klání na designérských cenách Promax ani letos nezapadly. Zlaté trofeje se opět dočkalo pražské studio Oficina. Zlatou získalo v kategorii Art Direction & Design: General Channel Image Campaign za redesign slovenské veřejnoprávní televize RTVS. Druhou nominaci za tentýž projekt, a to v kategorii Animation, Oficina neproměnila. Ceny se vyhlašovaly ve čtvrtek v americkém New Yorku.

Pro Oficinu to znamená už páté ocenění z výročních soutěží Promax. V Americe získala zlato i před dvěma lety, za redesign kanálu Film+. K tomu má zlato za značku Prima Love, dvakrát stříbro za design Primy Cool a bronz za design televize Pětka.

Česká televize si veze bronz. V kategorii Interactive Promotion porotci ocenili její kampaň k show StarDance, s níž pomohla dvojice bloggerek A Cup of Style. Kampaň #Stardance proběhla v roce 2015 a zaměřila se na cílovou skupinu žen od 15 do 25 let. Jde celkově o šestou trofej České televize z Promaxů – tři má z evropských kol, tři ze světových.

Bloggerky A Cup of Style při StarDance. Foto: Mikuláš Křepelka

Bloggerky A Cup of Style při StarDance. Foto: Mikuláš Křepelka