Pondělí 16. ledna přináší další televizní novinky. Na Primě to je premiérová, už 7. série gastroshow Ano, šéfe! se Zdeňkem Pohlreichem (od 21.30), na Nově krimiseriál Specialisté (20.20) a reality show Robinsonův ostrov (21.15). ČT1 pokračuje se Světem pod hlavou (20.00) a Trpaslíkem (21.00).

Oficina a ČT mají nominaci na světový Promax

Redesign slovenské státní televize může přinést pražskému studiu další světovou trofej.

Po nominacích na evropské „Oscary televizní grafiky“ Promax se pražské studio Oficina probojovalo také na shortlist celosvětového „kola“ Promaxu. V kategorii Art Direction & Design: General Channel Image Campaign a také Animation bude soutěžit s projektem redesignu slovenské veřejnoprávní televize RTVS.

V soutěži má naději také Česká televize, nominaci má v kategorii Interactive Promotion za projekt StarDance. Výsledky se vyhlašují ve čtvrtek 16. června v New Yorku.

Letošní evropskou nominaci za redesign sportovních kanálů české Novy Oficina neproměnila, v minulých let má z evropského i světového Promaxu několik trofejí – za grafiku pro televizní kanály Prima, Pětka či Film+. Několik cen z Promaxu si už přivezla i Česká televize.