Televize Prima Zoom přináší čtyři rozhovory s ruským prezidentem Vladimirem Putinem, které natočil režisér Oliver Stone. Seriál Svět podle Putina (The Putin Interviews) přichází týden po americké premiéře na kanálu Showtime. Prima Zoom je dává od 19. do 22. června vždy od 20.00.

Smetanova Litomyšl se vrhá do sociálních sítí

Pořadatelé operního festivalu si najali agenturu pro Facebook, Instagram a Twitter.

Mezinárodní festival vážné hudby Smetanova Litomyšl si letos poprvé najal komunikační agenturu a zapojil do propagace sociální sítě. Zmíněnou agenturou se stala Better Marketing. „Jsme první agentura, se kterou festival spolupracuje. Oslovili nás přímo na základě doporučení – sháněli agenturu velmi krátce před zahájením festivalu a potřebovali co nejdříve začít se spoluprací, a tak nebyl čas na složitější výběrové řízení,“ uvedla pro Médiář Barbora Nováková z Better Marketing.

Festival ve spolupráci s agenturou rozjel komunikaci na Facebooku, Instagramu i Twitteru a využívá také soutěže a vlastní hashtagy: #najdismetanu a #digitalnismetana. Oba slouží při účasti v soutěžích, v nichž mají návštěvníci za úkol vyjádřit fotkou, co pro ně festival znamená, a také najít a vyfotit v areálu festivalu figuríny Bedřicha Smetany

Ani na programu festivalu nejsou jen opery, jeho součástí je letos i interaktivní představení #ujizdimNaSmetance, do kterého se mohou návštěvníci zapojit prostřednictvím smartphonů. 

Festival Smetanova Litomyšl potrvá do 3. července. Kromě operních představení uvede i vystoupení Anety Langerové nebo skupiny Čechomor.

Better Marketing vlastní z poloviny Martin Kupka, 31 % drží Petr Wojtyla a 19 % švýcarská společnost Rexem Partners.