Pondělí 16. ledna přináší další televizní novinky. Na Primě to je premiérová, už 7. série gastroshow Ano, šéfe! se Zdeňkem Pohlreichem (od 21.30), na Nově krimiseriál Specialisté (20.20) a reality show Robinsonův ostrov (21.15). ČT1 pokračuje se Světem pod hlavou (20.00) a Trpaslíkem (21.00).

Outbreak obhájil kreativu pro sázkovku Chance

Outbreak vyšel vítězně z tendru, jehož se účastnily i agentury Concept One a VCCP.

Uzavřený tendr na komunikační agenturu sázkové kanceláře Chance ze skupiny Tipsport vyhrál Outbreak, který pro Chance dosud pracoval. Tendru se kromě něj zúčastnily agentury Concept One a VCCP. Outbreak nyní završil zkušební dobu po tendru. „Bez jediné koruny utracené u Facebooku narostl reach komunikace sázkové kanceláře Chance na Facebooku o 150 %,“ chlubí se Aleš Křivánek, který vede client service Chance v Outbreaku.

„Outbreak nejlépe uchopil náš záměr komunikace značky jako vtipného, někdy až kousavého glosátora sportovního, ale i společenského dění. Díky břitkému contentu od Outbreaku, který okamžitě reaguje na aktuální dění, a jeho organickému šíření, teď oslovujeme mnohem větší cílovou skupinu a jasně profilujeme značku v očích stávajících i potenciálních zákazníků,” doplňuje Martin Filip, brand manažer značky Chance.