Pondělí 16. ledna přináší další televizní novinky. Na Primě to je premiérová, už 7. série gastroshow Ano, šéfe! se Zdeňkem Pohlreichem (od 21.30), na Nově krimiseriál Specialisté (20.20) a reality show Robinsonův ostrov (21.15). ČT1 pokračuje se Světem pod hlavou (20.00) a Trpaslíkem (21.00).

Outbreak zvítězil v tendru Letiště Praha

Agentura má mimo jiné bojovat proti přesvědčení, že služby letiště jsou předražené.

Pražské letiště Václava Havla. Ilustrační foto: Profimedia.cz

Pražské letiště Václava Havla. Ilustrační foto: Profimedia.cz

Agentura Outbreak zvítězila ve čtyřkolovém výběrovém řízení na reklamní agenturu státního Letiště Praha. Tendru se účastnilo deset agentur. Rámcový kontrakt byl uzavřen na dva roky a pokrývá strategické i realizační práce na komunikačních aktivitách zaměřených na B2C i B2B.

Outbreak ve své práci naváže na existující komunikační linku Měníme letiště pro vás. „Naším úkolem bude zlepšit vnímání Letiště Praha v řadě atributů. Například image předraženosti pražského letiště má velkou setrvačnost – cestující převážně ještě netuší, že už dnes lze na letišti parkovat a jíst za zcela rozumné ceny.” tvrdí Ivo Laurin, strategický plánovač Outbreaku.

Agentura už pracuje na první kampani, která ještě na jaře podpoří na venkovních plochách výhodné parkování pod střechou přímo na letišti, takzvaný aeroparking.