Superdebaty České televize, iDnes.cz, Blesku, Deníku, Radiožurnálu i Duel Novy jsou za námi. Volební výsledky sledovaly hlavně ČT24, poprvé ve velkém Nova. iDnes.cz přidal v sobotu od 13.55 volební studio s Václavem Klausem a Jiřím Paroubkem, televize Barrandov pak první debatu s vítězem voleb Andrejem Babišem. Blesk v neděli od 15.00 dá na webu interview s Milošem Zemanem.

Barrandov vrátí Videostop. S Pawlowskou

Sobotní večery budou na Barrandově od 21. listopadu patřit obnovené televizní soutěži.

Halina Pawlowská ve své kuchyni. Foto: TV Nova

Halina Pawlowská v pořadu televize Nova. Foto: TV Nova

Televize Barrandov vrací na své obrazovky soutěžní pořad Barrandovský videostop. Od 21. listopadu jej nasazuje na sobotní večery od 20.20, jak ukazují programové plány televize. Moderovat jej bude spisovatelka a moderátorka Halina Pawlowská. V sobotu večer televize momentálně vysílá zábavní formát To nejlepší z Cibulky, na který 14. listopadu naváže galavečer 50. výročí Sejdeme se na Cibulce.

Televizní soutěž Videostop původně vysílala od roku 1985 Československá, později Česká televize, s občasnými přestávkami až do roku 2002. Televize Barrandov ji na své obrazovky uvedla v roce 2011 pod současným názvem, tváří pořadu byl celou dobu Jan Rosák.

V dobách České televize byl s pořadem spjatý také filmový historik Karel Čáslavský. Soutěžící v pořadu hádají názvy filmů na základě ukázek, radí jim přitom známé osobnosti.

Pawlowská letos na jaře uváděla na televizi Nova pořad o vaření U Haliny v kuchyni.