Součástí webu TN.cz televize Nova je nově magazín věnovaný automobilům, rozdělený do sekcí Za volantem, Kupte si, Na okruhu a Zábava. Web nabídne reportáže, recenze, rady či žebříčky, a to ve formě textu, fota i videa. Vedoucím redaktorem je Jan Červenka, který dvacet let dělal v tištěných médiích, stál u zrodu časopisů Speed, Top Gear a Autocar. Inzertně web cílí na muže, vytěžit chce hlavně videoreklamu.

Petráková řídí program Fajn rádií

Příchod mladé manažerky Lucie Petrákové má přinést větší využití online komunikace.

Lucie Petráková

Lucie Petráková

Rozhlasová skupina Media Bohemia pokračuje ve změnách na pozicích programových ředitelů svých sítí. Ředitelkou programu Fajn rádií se stala Lucie Petráková, její dlouholetý předchůdce Martin Maďarka totiž skupinu Media Bohemia opouští a odchází do agentury Media Park Lukáše Nádvorníka. Nedávno dostala novou programovou ředitelku i Hitrádia.

Petráková začínala v severočeském Rádiu Agara, následně přešla do pražského týmu Fajn rádia. V neziskového sektoru dva roky působila v oblasti PR. Její příchod do čela programu Fajn rádií má podle majitele Media Bohemia Daniela Sedláčka znamenat větší rozvoj online komunikace, kreativní interakci s posluchači a tvorbu vlastního obsahu.

Programová síť zahrnuje stanice Fajn rádio, Fajn North Music, Fajn Rádio Life, Fajn Rádio Agara a Fajn Rádio Hity. Zaměřuje se na posluchače ve věku 15 až 35 let, a to formátem contemporary hit radio s důrazem na aktuální hudební hity a životní styl mladých lidí. Výrazným prvkem je přitom aktivní promotion zahrnující jak soutěže ve vysílání, tak pořádání offair akcí.