Superdebaty České televize, iDnes.cz, Blesku, Deníku, Radiožurnálu i Duel Novy jsou za námi. Volební výsledky bude sledovat hlavně ČT24, poprvé ve velkém Nova. iDnes.cz přidá v sobotu od 13.55 volební studio s Václavem Klausem a Jiřím Paroubkem, Blesk v neděli od 15.00 na webu interview s Milošem Zemanem.

V marketingu Etnetery Pilná a nově Podoláková

Kristýna Pilná

Kristýna Pilná

Etnetera, firma vyvíjející webové a mobilní aplikace, občerstvila své marketingové oddělení. Marketingovou manažerkou Etnetery je Kristýna Pilná, která od června 2015 koordinovala PR. „Rozšíření jejích kompetencí je potvrzením trendu, kdy preferujeme posun našich zaměstnanců před nabíráním lidí zvenku,“ podotkl výkonný ředitel Etnetery Martin Palička. Pilná v lednu převzala řízení marketingu po Pavlu Zaalovi, který do Etnetery přišel předloni v létě, z O2. Z pozice sales & marketing director odcházel na konci loňska, do Anectu.

Iva Podoláková

Iva Podoláková

Jako marketingová specialistka v únoru do Etnetery nastoupila Iva Podoláková, po dvou letech na pozici projektové a eventové manažerky v agentuře Acomware. Tam se starala o cykly setkání Eshopista a vzdělávání Eshopista Academy a také stála u zrodu odborné konference Emailing 2020.