Superdebaty České televize, iDnes.cz, Blesku, Deníku, Radiožurnálu i Duel Novy jsou za námi. Volební výsledky bude sledovat hlavně ČT24, poprvé ve velkém Nova. iDnes.cz přidá v sobotu od 13.55 volební studio s Václavem Klausem a Jiřím Paroubkem, Blesk v neděli od 15.00 na webu interview s Milošem Zemanem.

Plánování v MEC šéfuje Marko, obchodu Ivanov

Branislav Marko a Borislav Ivanov nově v manažerských funkcích mediální agentury MEC.

Branislav Marko

Branislav Marko

Mediální agentura MEC Česká republika ze skupiny GroupM jmenovala k 1. dubnu dva nové manažery. Na pozici head of strategic planning nastoupil Branislav Marko, na pozici business unit director Borislav Ivanov. Marko podléhá přímo Danielu Živicovi, chairmanovi MEC pro Česko a Slovensko, Ivanov pak Ondřeji Šimůnkovi, výkonému řediteli MEC pro Česko.

Marko dosud 12 let pracoval v MEC Slovensko, od dubna tak rozšiřuje svou působnost o český trh. V MEC tak pokračuje předloni započaté slučování managementu pro Česko a Slovensko. Tehdy vedení v obou zemích převzal Živica, jako výkonného ředitele pro Česko si vzal Šimůnka, šéf české pobočky MEC Marek Hofhanzl z agentury odešel.

Borislav Ivanov

Borislav Ivanov

Ivanov přichází z České spořitelny, kde poslední dva roky vedl tým úvěrových, penzijních a digitálních produktů a služeb z pozice brand managementu. V MEC mimo to, že bude součástí vedení, povede tým významného klienta Vodafone.