Superdebaty České televize, iDnes.cz, Blesku, Deníku, Radiožurnálu i Duel Novy jsou za námi. Volební výsledky sledovaly hlavně ČT24, poprvé ve velkém Nova. iDnes.cz přidal v sobotu od 13.55 volební studio s Václavem Klausem a Jiřím Paroubkem, televize Barrandov pak první debatu s vítězem voleb Andrejem Babišem. Blesk v neděli od 15.00 dá na webu interview s Milošem Zemanem.

Pobočku U+ v San Francisku řídí Kate Bunina

Dosavadní art directorka vede druhou pobočku českého studia ve Spojených státech.

Kate Bunina

Kate Bunina

Po loňském otevření pobočky v New Yorku rozšiřuje studio U+ (původně Usertech) svou působnost na západním pobřeží USA. V San Franciscu v dubnu otevřelo novou pobočku, která je dalším krokem k rozvoji obchodních aktivit i rozšíření sítě kontaktů pro interní startupy. Firma už v regionu má první platící zákazníky, zaměřuje se na startupy v rané fázi a na investory.

Její ředitelkou se stala Kate Bunina. Ta v Usertechu začínala před rokem jako art director, pak vedla projekty spadající pod divizi U+Design, včetně vítězného tendru pro redesign webu T-Mobile. Poslední měsíce spolupracovala s Janem Friedem v pobočce firmy v New Yorku fungující od podzimu 2015, kde měla na starost vyjednávání s novými klienty.

České studio U+ vedené Janem Beránkem se specializuje na technologický a produktový vývoj startupů. Uvádí, že konkrétně z USA generuje roční obrat v nižších desítkách milionů korun. V portfoliu U+ je přes čtyřicet projektů. Studio se podílelo na tvorbě finanční služby Zonky a Sečteno či poradenské službě Autotým, v divizi U+Ventures zároveň vyvíjí vlastní startupy (eHotel, Traffika, LensID, James, SingleCase, americké Igluu zprostředkovávající střednědobé pronájmy pro studenty).