Slovinský reklamní festival Golden Drum má mezi 250 pracemi na shortlistu i 30 českých přihlášek, které jakoby kopírovaly letošní úspěch české reklamy na Cannes Lions. Takže 16 je od Young & Rubicam (zejména oceněné kampaně pro UNHCR a pro Forbes), 5 od McCann Prague (kampaně pro Náš grunt), 4 od české DDB (kampaně pro McDonalds), 2 od Fallonu (kampaně pro Škodu Auto pro Yeti a Kodiaq) a po jedné od Mustardu (klient Škoda Auto), Kaspen/Jung von Matt (Budějovický Budvar) a Ogilvy & Mather (výstava David Cronenberg: Evolution v Praze). Výsledky v pátek 21. října.

Církev — víc než marketing

Nový díl podcastu Médiáře je povelikonočním rozjímáním nad vůbec nejfunkčnějšími propagačními koncepty i momentálně dysfunkčními tuzemskými agenturami.

Ondřej Aust a Marek Prchal ve studiu

Ondřej Aust a Marek Prchal ve studiu

Dítě jako ideální manažer času. Naprostý vrchol pivní demence v české reklamě. Prchal v Brně. Aust v Řezně. Interiérový design církevních staveb. Co zažívá moderátor křesťanské televize Noe. A co spasí české kreativní agentury? O tom všem v novém dílu audio týdeníku Médiáře, poslouchejte.

Jak poslouchat

Na SoundCloudu nebo přes iTunes. Na SoundCloudu je to jednoduché: klikněte na profil Médiáře a najdete tam všechny publikované díly našeho vysílání. Přehrávat je lze buď přes web, anebo prostřednictvím jednoduché mobilní aplikace. Na webu můžete zvuky vkládat do svých stránek, týmž způsobem jako videa z YouTube. Na iTunes je to stejně jednoduché: stačí přihlásit odběr.

Za spolupráci děkujeme Lukáši Turzovi a rádiu Expres FM.