Příští čtvrtek 3. listopadu se v Praze sejdeme na první akci svého druhu v Česku, totiž přehlídce filmů na výšku Vertifilms. Předcházet jí bude odborný program s ukázkami postupů i využití moderního formátu ve světě médií. Zajistěte si místo včas, je to zdarma.

Prima Playtvák tělo na tělo

Babišova Mafra velkolepě otevřela nová studia své hudební televize Óčko. Apple uvádí nově hudbu a nové News. Náš nový podcast akce popisuje a porovnává. A zdraví na Slovensko.

Ondřej Aust, Marek Prchal a poprvé tištěný Médiář

Ondřej Aust, Marek Prchal a poprvé tištěný Médiář

Jaké má Babišova Mafra plány s videem pro mladé. Kdo vymyslel název Playtvak.cz. Jak chce Playtvák konkurovat Prima Play. S čím novým přicházejí Michal Suchánek a Richard Genzer. Jaký byl v mládí Lukáš Vychopeň. Kdo umí nejlíp mluvit o hudbě. Byla lepší otvíračka nového Óčka, nebo keynote Applu? To vše prosvištíme v novém audiotýdeníku. Poslouchejte teď.

Jak pohodlně poslouchat

Na SoundCloudu nebo přes iTunes. Na SoundCloudu je to jednoduché: klikněte na profil Médiáře a najdete tam všechny publikované díly našeho vysílání. Přehrávat je lze buď přes web, anebo prostřednictvím jednoduché mobilní aplikace. Na webu můžete zvuky vkládat do svých stránek, týmž způsobem jako videa z YouTube. Na iTunes je to stejně jednoduché: stačí přihlásit odběr.

Za spolupráci děkujeme Lukáši Turzovi a rádiu Expres FM.