Slovinský reklamní festival Golden Drum má mezi 250 pracemi na shortlistu i 30 českých přihlášek, které jakoby kopírovaly letošní úspěch české reklamy na Cannes Lions. Takže 16 je od Young & Rubicam (zejména oceněné kampaně pro UNHCR a pro Forbes), 5 od McCann Prague (kampaně pro Náš grunt), 4 od české DDB (kampaně pro McDonalds), 2 od Fallonu (kampaně pro Škodu Auto pro Yeti a Kodiaq) a po jedné od Mustardu (klient Škoda Auto), Kaspen/Jung von Matt (Budějovický Budvar) a Ogilvy & Mather (výstava David Cronenberg: Evolution v Praze). Výsledky v pátek 21. října.

Podlinku pro Kooperativu zajistí Media Age

Agentura zvítězila v tendru na tříletou spolupráci v oblasti BTL aktivit.

Tendru na BTL aktivity Kooperativy se zúčastnilo 11 agentur. Ilustrační foto Kooperativa

Tendru na BTL aktivity Kooperativy se zúčastnilo 11 agentur. Ilustrační foto Kooperativa

Tendr na tříletou tvorbu BTL kampaní pojišťovny Kooperativa vyhrála Media Age. Výběrového řízení se zúčastnilo jedenáct reklamních agentur.

Media Age se podle svých zástupců soustředí zejména na prohlubování obchodních a zákaznických vztahů ke značce.

Agentura Media Age je česká nezávislá komunikační agentura s působností v Praze, Brně a Bratislavě. Mezi její klienty, jimž poskyuje fullservis, patří mimo jiné český výrobce pogumovaných textilií Gumotex. Agentura se dále soustředí na content marketing a eventy pro obchodní centra jako Olympia, Galerie Vaňkovka a další.