Pondělí 16. ledna přináší další televizní novinky. Na Primě to je premiérová, už 7. série gastroshow Ano, šéfe! se Zdeňkem Pohlreichem (od 21.30), na Nově krimiseriál Specialisté (20.20) a reality show Robinsonův ostrov (21.15). ČT1 pokračuje se Světem pod hlavou (20.00) a Trpaslíkem (21.00).

Polák jako šéf obchodu v Burdě končí

Po třech letech předá Lukáš Polák vedení inzerce Markétě Jelínkové a Anně Říhové.

Lukáš Polák

Lukáš Polák

K 30. dubnu končí ve vydavatelství Burda Praha jeho obchodní ředitel Lukáš Polák. Ten do funkce nastupoval na sklonku roku 2012. Tehdy měl po fúzi Burdy s Hachette Filipacchi 2000 propojit portfolia lifestylových a vysokonákladových časopisů. Teď odchází po vzájemné dohodě. Veškeré inzertní pravomoci po Polákovi přebírají Markéta Jelínková a Anna Říhová.

Jelínková bude inzertní ředitelkou lifestylového portfolia (Elle, Marianne, Marie Claire, InStyle, Joy a jejich weby), Říhová časopisů pro ženy, muže a zájmových titulů (Apetit, Marianne Bydlení, Elle Decoration, Venkov & styl, Náš útulný byt, Naše krásná zahrada, Svět ženy, Katka, Burda Style, Moje zahrádka, Pošli recept, Křížovky, Lego Ninjago, Maxim, Chip, Počítač pro každého a weby Apetitu, Chipu, Maximu, Pošli recept, Svět ženy a také Hrej.cz).