Televize Prima Zoom přináší čtyři rozhovory s ruským prezidentem Vladimirem Putinem, které natočil režisér Oliver Stone. Seriál Svět podle Putina (The Putin Interviews) přichází týden po americké premiéře na kanálu Showtime. Prima Zoom je dává od 19. do 22. června vždy od 20.00.

Porotě Zlaté pecky předsedá letos Viewegh

Soutěž o nejkreativnější reklamní kampaně Zlatá pecka zahájila svůj 22. ročník.

Asociace českých reklamních agentur a marketingové komunikace (AČRA MK) odstartovala 22. ročník soutěže o nejkreativnější reklamní kampaně v Česku a na Slovensku Zlatá pecka. Čestným předsedou poroty bude letos spisovatel Michal Viewegh, dále v ní zasednou režisérka Irena Pavlásková, hudebník Jan P. Muchow, fotograf Goran Tačevski, digitální marketér Tomáš Jindříšek či televizní manažeři Hana Halvorsen Banks a Štěpán Wolde.

Hraje se opět o dvacítku hlavní cen, dále o zvláštní cenu MMS (šek na reklamní prostor v hodnotě 250.000 Kč), cenu za nejlepší product placement a také internetovou a multimediální cenu.

Soutěž odstartovala 3. října, přihlášky přijímá do 31. října, slavnostní vyhlášení proběhne 25. února 2017. Protože soutěž opět podporuje mimo jiné televize Prima, finální večer se ponese v duchu Pevnosti Boyard, jedné z novinek podzimu na Primě, a tradiční moderátor Jakub Kohák se převlékne za otce Furase.