Televize Prima Zoom přináší čtyři rozhovory s ruským prezidentem Vladimirem Putinem, které natočil režisér Oliver Stone. Seriál Svět podle Putina (The Putin Interviews) přichází týden po americké premiéře na kanálu Showtime. Prima Zoom je dává od 19. do 22. června vždy od 20.00.

PR gurmánského festivalu zajistí Allmedia4u

Agentura bude mít na starosti i správu sociálních sítí a spolupráci s bloggery.

Jednou z tváří letošního festivalu je kuchař Zdeněk Pohlreich

Jednou z tváří letošního festivalu je kuchař Zdeněk Pohlreich

Výběrové řízení na komunikaci letošního ročníku gastronomického festivalu Bosch Fresh Festival vyhrála PR agentura Allmedia4U Tomáše Staňka. Na starost bude mít i správu sociálních sítí či spolupráci s bloggery. Tendru se zúčastnilo celkem sedm agentur.

„Letošní ročník festivalu přinesl řadu změn. Titulárním partnerem se stal Bosch s divizí domácích spotřebičů a nově proběhne festival i v Brně. Letos máme navíc v plánu posílit komunikaci, a k tomu jsme si zvolili za partnera agenturu Allmedia4U, kterou jsme si vybrali díky jejich zkušenostem s lifestyle komunikací a praxí z potravinového segmentu,“ tvrdí Martin Nauš, pořadatel Bosch Fresh Festivalu.

Bosch Fresh Festival se tento rok koná 7. a 8. května v Brně, 20. až 22. května v Plzni, 18. a 19. června v Pardubicích a 25. a 26. června v Praze. V jeho programu by se měli představit mimo jiné kuchař a průvodce televizními pořady Zdeněk Pohlreich, slovenský kuchař Marcel Ihnačák nebo odborník na molekulární kuchyni a extrémní catering Petr Koukolíček.