Seriál Mordparta s Jiřím Bartoškou se vysílal do minulé neděle, dnes televize Prima nasadí po 20. hodině na svém hlavním kanálu „českého Schimanskiho“, další vlastní kriminální seriál Polda. Policistu, který se po dvaceti letech probudil z kómatu, představuje David Matásek, sekunduje mu Igor Orozovič. Polda se střetne s druhými řadami úspěšných děl konkurence – Doktorem Martinem na ČT1 a s show Tvoje tvář má známý hlas na Nově. Po 21.30 na ČT1 začíná satirické Kosmo.

PR Summit 2015

Výroční setkání odborníků na komunikaci bude hledat cesty k silnější pozici PR ve firmě. V programu vystoupí i šéfredaktor Médiáře.

Loni byl PR osobností roku zvolen kavárník Ondřej Kobza. Vlevo moderátorka Daniela Písařovicová. Ta bude akcí provázet i letos. Foto: Blue Events

Loni byl PR osobností roku zvolen kavárník Ondřej Kobza. Vlevo moderátorka Daniela Písařovicová. Ta bude akcí provázet i letos. Foto: Blue Events

Sedmý ročník PR Summitu, odborného setkání profesionálů v oboru public relations, se zaměří na to, jak posilovat pozici PR ve firmě směrem k vedení společnosti i ostatním oddělením v měnícím se prostředí nových a sociálních médií.

Program výroční konference nabídne kombinaci zkušeností a best practices tuzemských i zahraničních odborníků, nebudou chybět analýzy mediálního trhu, aktuální trendy, kultovní show RICPIC či volba PR osobnosti roku.

Kdy a kde

Konference PR Summit proběhne ve středu 21. října 2015 v paláci Žofín v Praze.

O čem to bude

Francis Ingham, ředitel britské oborové asociace Public Relations Consultants Association (PRCA), který ve své bohaté kariéře radil i britským politickým matadorům, ukáže, jaké trendy hýbou světem PR. Roman Maco z KPMG se podělí o čerstvé zkušenosti s rozjížděním firemního média a cestami, jak pro odvážné nápady strhnout vedení.

Co se skrývá pod vzrušujícím hashtagem #dataorgasm odtajní Petra Mašínová z Newton Media. Ondřej Aust, šéfredaktor Médiáře, se zamyslí nad budoucností médií a proměnou prací lidí z PR. Rostislav Starý (PR.Konektor), Pavlína Rieselová (Ewing Group) a Bob Kartous (EDUin) provedou třemi diskusními sekcemi, které se zaměří na tvorbu dobré komunikační strategie, integraci nových i tradičních nástrojů a komunikaci veřejného sektoru.

PR Summit pořádá společnost Blue Events ve spolupráci s Asociací public relations agentur (APRA). Médiář je hlavním mediálním online partnerem akce.