Televize Prima se nedohodla s firmou M Marketing Marcely Krplové, pořadatelem České Miss, na další spolupráci. Další ročník soutěže krásy nepodpoří ani neodvysílá. Prima byla šest let generální mediální partner. „Soutěž to nijak neohrozí,“ prohlásila Lucie Volná, výkonná ředitelka akce. 

Praha TV startuje

Zpravodajsko-publicistický program řídí Přemysl Svora.

Leoš Pohl. Foto: Sandra Kisić

Prahu TV spoluvlastní a ve své televizní sítí šíří Leoš Pohl. Foto: Sandra Kisić

Firma Praha TV Leoše Pohla, Jaroslava Korytáře a Přemysla Svory dnes získala licenci k provozování digitálního televizního vysílání stejnojmenného zpravodajského programu, který nahradí včera skončivší televizi Metropol. Nová televizní stanice začne fungovat v 18.00, bude vysílat v Pohlově Regionální síti 4, vysílající pro Prahu a část Středočeského kraje z lokalit Strahov, Ládví a Zelený pruh. K dispozici bude i přes web prahatv.eu.

Zpravodajská televize řízená Svorou bude vysílat 24 hodin denně. Každou celou hodinu nabídne desetiminutový zpravodajský přehled Zprávy z Prahy, po něm Magazín příslušné pražské městské části, které s Praha TV spolupracují. Aktuality poběží nepřetržitě na informační liště ve spodní části obrazu.

Ústřední zpravodajský program doplní dokumentárními filmy s tématikou historie, cestování, války a filmu. Do programové nabídky postupně mají přibýt další zpravodajské relace, jako aktuální dopravní informace nebo důležitá oznámení pražských úřadů a institucí.

Zadejte i poštovní adresu, pošleme vám tištěný Médiář zdarma
Přihlásit odběr