Pondělí 16. ledna přináší další televizní novinky. Na Primě to je premiérová, už 7. série gastroshow Ano, šéfe! se Zdeňkem Pohlreichem (od 21.30), na Nově krimiseriál Specialisté (20.20) a reality show Robinsonův ostrov (21.15). ČT1 pokračuje se Světem pod hlavou (20.00) a Trpaslíkem (21.00).

Premium Media Group přebírá časopis ForGolf

S novým vydavatelem se titul zaměří na bohatší a z měsíčníku se stane dvouměsíčníkem.

Časopis ForGolf

Časopis ForGolf

Vydavatelství Premium Media Group má po časopisech Architect+ a Estate další titul, převzalo magazín ForGolf s dvanáctiletou tradicí. Ten pod novým investorem změní periodicitu i zacílení. Vydavatelská skupina, spadající do holdingu Czechoslovak Premium Brands, časopis od původního majitele odkoupila v listopadu, první číslo v novém vyjde v prosinci. Pozici šéfredaktora titulu oficiálně převezme Hynek Just, dosavadní zástupce šéfredaktora Michaela Jona.

Nový vydavatel plánuje v příštích měsících upravit podobu titulu, časopis by se měl zaměřit na bonitnější čtenářskou skupinu a cílové oblasti jejího zájmu v rámci golfu. Změní se také periodicita magazínu, z měsíční přejde na dvouměsíční. Podobně jako sesterské tituly využije distribuční síť čítající na 5.000 jmen bohatých a vlivných Čechů a Slováků.

V rámci skupiny Czechoslovak Premium Brands se má ForGolf potkat s další z investic, sítí prodejen s golfovou módou a vybavením GolfProfi a GPA Golf Tour. Czechoslovak Premium Brands je skupina privátních investorů zastoupených advokátem Jaroslavem Havlem.