Televize Prima se nedohodla s firmou M Marketing Marcely Krplové, pořadatelem České Miss, na další spolupráci. Další ročník soutěže krásy nepodpoří ani neodvysílá. Prima byla šest let generální mediální partner. „Soutěž to nijak neohrozí,“ prohlásila Lucie Volná, výkonná ředitelka akce. 

Přijďte zhlédnout nové mobilní aplikace a vyhrát telefon. AppParade už 24. 2.

Díky partnerům odměníme soutěžící vývojáře i hlasující diváky. Už teď stahujte hlasovací aplikace pro iOS, Android či Windows Phone.

Přehlídku mobilních aplikací AppParade hostí Bio Oko na Praze 7. Foto: Tomáš Pánek

Přehlídku mobilních aplikací AppParade hostí Bio Oko na Praze 7. Foto: Tomáš Pánek

Další přehlídka „domácí tvorby“ v oblasti aplikací pro mobilní telefony a tablety je zase tady. Celkově už čtrnáctá AppParade proběhne v pondělí 24. února 2014 tradičně v Biu Oko na Praze 7, tradičně od 20.30. Přinese opět prezentace nejnovějších děl tuzemských vývojářských studií.

Vývojářům i divákům přinese ceny, díky partnerům IBM, VodafoneHTC. Divácké hlasování přes SMS zajišťuje Crazy Tomato. Hlasovat půjde i přes aplikace pro iOS, Android a Windows Phone – vytvořilo je studio Pematon.

Partneři přehlídky AppParade

AppParade

Coby pořadatelé přehlídku koncipujeme jako setkání předních představitelů nového byznysu v Česku, sestávající z prezentací konkrétních děl.

Přihlášení vývojáři se představí se svými novými aplikacemi. Každý bude mít na popis jedné své vybrané aplikace maximálně 3 minuty.

Hlasováním publikum rozhodne, kterou aplikaci považuje za nejlepší. Jak už se stalo dobrým zvykem, obdarovaný bude vítěz i jeden z hlasujících diváků. A to díky našim partnerům.

CO VÁM NABÍDNOU NAŠI PARTNEŘI

  • Mezi partnery je i tento rok společnost IBM, její zástupci budou opět vybírat nejlepší firemní aplikaci, a to ze všech aplikací soutěžících v jediném „pelotonu“.
  • Partnerem zůstává i mobilní operátor Vodafone, který ze všech soutěžících aplikací bude opět vybírat Divokou kartu Vodafonu, čímž si aplikace vyslouží komunikační podporu této telekomunikační společnosti. Jedné či jednomu z hlasujících věnuje mobilní telefon. Půjde o model Nokia Lumia 625. Vodafone jako první operátor nabízí aplikaci pro tuto platformu – od Windows Phone 8 výše.
  • Mezi partnery vítáme i letos výrobce mobilních telefonů HTC. Mobilním telefonem obdaruje vítězné(ho) vývojáře, výherce diváckého hlasování. Dostane HTC One Max.

PŘIHLÁŠKY

Přihlášky pro vývojáře byly uzavřeny.

Diváci, prosíme vyplňte formulář níže a dejte nám vědět také na Facebooku, děkujeme. Vstup je zdarma.

PŘEDCHOZÍ PŘEHLÍDKY

Můžete se podívat, jak vypadalo předchozích třináct přehlídek. Průběžné informace o AppParade sledujte na Facebooku.

Zadejte i poštovní adresu, pošleme vám tištěný Médiář zdarma
Přihlásit odběr