Pondělí 16. ledna přináší další televizní novinky. Na Primě to je premiérová, už 7. série gastroshow Ano, šéfe! se Zdeňkem Pohlreichem (od 21.30), na Nově krimiseriál Specialisté (20.20) a reality show Robinsonův ostrov (21.15). ČT1 pokračuje se Světem pod hlavou (20.00) a Trpaslíkem (21.00).

Prima a Óčko pořádají vlastní festival s youtubery

První You Fest proběhne letos v sobotu 17. září. Podpoří ho mobilní operátor Vodafone.

Desítka influencerů ve službách Vodafonu

Desítka influencerů ve službách Vodafonu se ukáže i na zářijovém festivalu pro mladé

Po akcích For Games a Utubering přichází další event zaměřený na gaming, online tvůrce a jejich fanoušky. Do segmentu, který stahuje pozornost mladých a zajímá stále víc značek, se pouští televize Prima a Óčko. Budou pořádat festival You Fest, který představují jako „jedinečné spojení hudby, youtuberingu, gamingu, lifestylu a fresh food festivalu“. První ročník akce proběhne v sobotu 17. září od 11 do 21 hodin v Průmyslovém paláci na pražském Výstavišti. Připravily ho agentury obou televizí Solootions a Óčko Promotion.

Novinka následuje po dvou ročnících festivalu Utubering, ten se vždy konal v pražských Letňanech před létem, a čtyřech ročnících veletrhu videoher a interaktivní zábavy For Games, jeho pátý ročník letos proběhne od 6. do 9. října, taktéž v Letňanech.

Na You Festu, stejně jako na Utuberingu, bude prostor rozdělen do několika tematických zón. V pravém křídle Průmyslového paláce mají vystupovat čeští a slovenští hudebníci. Centrální číst bude patřit gamingu či workshopům s Šárkou Pančochovou či Benem Cristovao. Levé křídlo se zaměří na starší a rodiče. Čeká je tam relaxační a beauty zóna, program pro nejmenší i třeba chlapský koutek, podobně jako Utubering měl rodičovský koutek, kde se mohli „odložit“ dospělí, kteří na akci provázeli své děti.

Na You Festu konkrétně vystoupí Majk Spirit a H16, Slza, Monika Bagárová, Sebastian, Atmo Music, Pavel Callta, Light & Love, Štěpán Urban či Martin Harich. Z youtuberů přijdou NejFake, GetTheLouk, Fallenka, DeeThane, SterakDary či Martin Rota. Ti se přitom ukazují i v čerstvě zahájeném dlouhodobém komunikačním konceptu Vodafonu nazvaném #jetovtobě, proto se operátor rozhodl sponzorovat též nový festival pro mladé.