Odstartoval lifestylový web Ženy.cz, se sloganem Hýbeme světem, kromě vlastních materiálů bude přinášet obsah časopisů Moje psychologie, Dieta, OK! Magazine a F.O.O.D. téhož vydavatele CN Invest. „Nechceme kopírovat stávající weby pro ženy. Vidím velký potenciál v tom, přinášet více obsahu z reálného života,“ uvádí šéfka projektu Dita Křížová, jež do března dělala v digitálním týmu Českého rozhlasu. Projekt chce za rok získat půl milionu reálných uživatelů měsíčně.

Prima Comedy Central nasadí české standupy

Série Comedy Club od firmy Gordona Lovitta bude první lokální produkcí stanice.

Comedy Club

Comedy Club

Lukáš Pavlásek, Karel HynekMiloš Knor nebo Iva Pazderková, které na televizní obrazovce proslavila show Na stojáka, budou na obrazovkách k vidění v další sérii standupů. Na kanálu Prima Comedy Central je uvede mediální skupina Viacom a televize Prima. Matadoři českého standupu budou v pořadu vystupovat spolu s nováčky žánru, moderovat bude Tomáš Jeřábek.

Stanice novinku nasadí koncem dubna, vždy na pondělí. Dodávat ji bude Now Production, pražská produkční firma Gordona Lovitta, někdejšího programového ředitele Primy. Půjde o první původní českou tvorbu stanice Prima Comedy Central. Ta zatím svůj program skládá výhradně ze zahraničních děl. Stanice si zatím objednala 20 půlhodinových dílů.

Lovitt pro Primu Comedy Central už na sklonku loňska, kdy kanál začal vysílat, připravil lokalizovanou verzi maďarského komediálního cyklu Potkali se na sídláku. V ní byl slyšet hlas zmíněného Tomáše Jeřábka a také Tomáše Měcháčka. Oba jsou známi jako tváře reklamních spotů Air Bank.

Tomáš Jeřábek. Foto: Prima Comedy Central

Tomáš Jeřábek. Foto: Prima Comedy Central

Značku Na stojáka proslavilo české vysílání placené televize HBO. Z ní se pak spolu se sérií komediálních výstupů a s týmiž tvářemi přesunula na veřejnoprávní, volně vysílající Českou televizi. Značku nedávno od HBO převzali právě ti, kteří ji pomáhali budovat. „Občas jezdím s Milošem Knorem a jeho agenturou Komici, s. r. o., ale především jsme teď koupili s Karlem Hynkem a Danem Čechem značku Na stojáka a rozhodli se ji víc rozvíjet,“ řekl v lednu Reflexu Pavlásek. „Začínali jsme pod tou značkou jezdit už na začátku, kdy většina lidí znala Na stojáka jen jako televizní projekt. Ale my chtěli vystupovat častěji než jen jednou za půl roku, kdy se natáčelo, tak jsme začali jezdit a značku si od HBO pronajímali na zájezdová představení,“ popsal předchozí praxi. 

Lukáš Pavlásek. Foto: Prima Comedy Central

Lukáš Pavlásek. Foto: Prima Comedy Central

 

Miloš Knor. Foto: Prima Comedy Central

Miloš Knor. Foto: Prima Comedy Central

 

Karel Hynek. Foto: Prima Comedy Central

Karel Hynek. Foto: Prima Comedy Central

 

Iva Pazderková. Foto: Prima Comedy Central

Iva Pazderková. Foto: Prima Comedy Central