Seriál Mordparta s Jiřím Bartoškou se vysílal do minulé neděle, dnes televize Prima nasadí po 20. hodině na svém hlavním kanálu „českého Schimanskiho“, další vlastní kriminální seriál Polda. Policistu, který se po dvaceti letech probudil z kómatu, představuje David Matásek, sekunduje mu Igor Orozovič. Polda se střetne s druhými řadami úspěšných děl konkurence – Doktorem Martinem na ČT1 a s show Tvoje tvář má známý hlas na Nově. Po 21.30 na ČT1 začíná satirické Kosmo.

Prima Comedy Central odstartuje 14. prosince

Necelý měsíc po pátém kanálu televize Prima začne vysílat šestý, chystaný s Viacomem.

Prvním pořadem Primy Comedy Central bude seriál Doktůrci (Scrubs). Foto: TV Prima

Prvním pořadem Primy Comedy Central bude seriál Doktůrci (Scrubs). Foto: TV Prima

V pondělí 14. prosince v 15.00 se v českém éteru objeví nový televizní program Prima Comedy Central. Jde o společný podnik televize Prima a nadnárodního mediálního koncernu Viacom, zaměřený na komediální seriály. Prima zaštítí stanici na českém trhu obchodně v rámci svého Media Clubu a názvem, Viacom dodá obsah, distributorem je televizní agentura Axocom. Prima Comedy Central má být k příjmu volně v digitální televizní síti 4 firmy Digital Broadcasting Radima Pařízka.

Logo stanice Prima Comedy Central

Logo stanice Prima Comedy Central

Lokalizovaný komediální program je šestým kanálem Primy. Pátý, filmový Prima Max přitom startoval minulý pátek 20. listopadu.

Prvním pořadem, který Prima Comedy Central odvysílá, bude americký seriál Doktůrci (Scrubs), a to tři epizody 1. řady. Následují Průměrňákovi, Americký táta, Griffinovi, Svět podle Jima, Nová holka, Taková normální rodinka a denně od 22.00 dva díly Městečka South Park. V dalších dnech to budou třeba Želvy ninja nebo Chlebáci. V programu budou seriály uváděny vždy po dvou či třech epizodách.