Superdebaty České televize, iDnes.cz, Blesku, Deníku, Radiožurnálu i Duel Novy jsou za námi. Volební výsledky sledovaly hlavně ČT24, poprvé ve velkém Nova. iDnes.cz přidal v sobotu od 13.55 volební studio s Václavem Klausem a Jiřím Paroubkem, televize Barrandov pak první debatu s vítězem voleb Andrejem Babišem. Blesk v neděli od 15.00 dá na webu interview s Milošem Zemanem.

Prima na Facebooku dává Názory bez cenzury

Diskusní videa na sociální síti uvádí mimo jiných moderátor zpráv Primy Karel Voříšek.

Karel Voříšek v novém pořadu Názory bez cenzury

Karel Voříšek v novém pořadu Názory bez cenzury

Redakce zpravodajství a publicistiky televize Prima přichází s pořadem Názory bez cenzury. Vysílá ho živě na facebookových stránkách Zpravodajství FTV Prima a Názory bez cenzury. Jedním z moderátorů je tvář televizních zpráv Primy Karel Voříšek. Pořad se věnuje vždy konkrétnímu aktuálnímu tématu a divákům tak dává možnost zapojit se do diskuse prostřednictvím dotazů, které pokládají v komentářích.

Ve všední den se živě vysílá diskuse s experty na dané téma, pokračuje se anketou diváků. Následující týdenní souhrn jde vždy v neděli ve 20.15 hodin na Facebooku. Vše se pak archivuje na webu Primy, čerstvě inovovaném.

Na přípravě živého vysílání i reportáží v pořadu se podílí tým reportérů zpravodajství v čele s Patrikem Kaizrem. „Klademe agresivní otázky, žádné téma pro nás není tabu,“ prohlašuje Jitka Obzinová, šéfredaktorka zpravodajství a publicistiky Primy. „Názory bez cenzury jsou skvělou možností, jak přinášet víc nových a zásadních informací k dění kolem nás,“ je přesvědčen Voříšek.