Příští čtvrtek 3. listopadu se v Praze sejdeme na první akci svého druhu v Česku, totiž přehlídce filmů na výšku Vertifilms. Předcházet jí bude odborný program s ukázkami postupů i využití moderního formátu ve světě médií. Zajistěte si místo včas, je to zdarma.

Prima slučuje týmy Top Star a VIP zpráv, řídí je Brzáková

Nová společenská redakce zaštítí pořady s lifestylovou tematikou na televizní obrazovce i online. Plně má začít fungovat od podzimní sezóny.

Zuzana Brzáková

Zuzana Brzáková

Televize Prima má ode dneška novou společenskou redakci, jež spadá do jejího oddělení zpravodajství a publicistiky. Šéfredaktorkou nové divize je Zuzana Brzáková. Společenské redakce zaštítí obsah dvou televizních pořadů, týdenního Top Star magazínu a denních VIP zpráv, a také webu Prima Style. Výroba Top Star magazínu se zároveň přesouvá z externí produkce pod Primu.

„Nová obsahová koncepce se začne projevovat v následujících týdnech, nicméně plně ji začneme využívat až od podzimní sezóny,“ uvedla Brzáková. Ta se do Primy vrátila z vydavatelství Czech News Center, kam nastupovala letos v únoru do týmu pro online video pod značkou Blesk. Předtím na Primě od roku 2008 dělala redaktorku a editorku.