Televize Prima se nedohodla s firmou M Marketing Marcely Krplové, pořadatelem České Miss, na další spolupráci. Další ročník soutěže krásy nepodpoří ani neodvysílá. Prima byla šest let generální mediální partner. „Soutěž to nijak neohrozí,“ prohlásila Lucie Volná, výkonná ředitelka akce. 

Prima uvádí cyklus Češi na cestách

Televize Prima v novém cyklu využije soutěžící i hlasy moderátorů ze své show Prostřeno!

Češi na cestách. Foto: TV Prima

Výjev z pořadu Češi na cestách. Foto: TV Prima

Dnes a pak každou další neděli od 18.00 půjde na televizi Prima nový cyklus Češi na cestách. Navazuje na předchozí seriál Ženy na cestách, uvedený před čtyřmi lety. V osmi dílech protagonisté novinky navštíví Řecko, Turecko, Tunisko, Egypt, Zanzibar, Kapverdy, Dominikánskou republiku a Senegal.

Pořadem provázejí Václav Vydra a Jana Boušková, jinak též hlasy známé z reality show Prostřeno! vysílané v témže čase, tedy od šesti večer, ve všedních dnech. Ostatně vybraní „výrazní soutěžící“ z této show budou tvořit část postav Čechů na cestách. Celkem má jít o 12 Čechů a Češek.

Jeden z nich, devětadvacetiletý Martin, se v propagačních materiálech k pořadu představuje takto: „Obchodní zástupce, sám sebe by popsal jako workoholika a kliďase: ‚Ani manželka mě nenasere.‘ V učňáku mu shořely vlasy při flambování špízu. Chtěl by jet s chlapem, aby manželka nežárlila.“

Zadejte i poštovní adresu, pošleme vám tištěný Médiář zdarma
Přihlásit odběr