Slovinský reklamní festival Golden Drum má mezi 250 pracemi na shortlistu i 30 českých přihlášek, které jakoby kopírovaly letošní úspěch české reklamy na Cannes Lions. Takže 16 je od Young & Rubicam (zejména oceněné kampaně pro UNHCR a pro Forbes), 5 od McCann Prague (kampaně pro Náš grunt), 4 od české DDB (kampaně pro McDonalds), 2 od Fallonu (kampaně pro Škodu Auto pro Yeti a Kodiaq) a po jedné od Mustardu (klient Škoda Auto), Kaspen/Jung von Matt (Budějovický Budvar) a Ogilvy & Mather (výstava David Cronenberg: Evolution v Praze). Výsledky v pátek 21. října.

Prima vrací Receptář, Jak se staví sen, Teď vaří šéf!

S březnem televize Prima osvěží víkendová odpoledne novými díly lifestylových sérií.

S jarní sezónou občerství televize Prima svůj program víkendových odpolední. Dnes odvysílá poslední řadu letošní novinky Češi na cestách a od příštího týdne bude nedělních 18.00 patřit další premiérové řadě cyklu se Zdeňkem Pohlreichem Tady vaří šéf! (o čtvrtcích Prima dává Pohlreichovu nejpopulárnější sérii Ano, šéfe!).

Další novinky přijdou za týden. V sobotu 5. března přijde nová premiérová řada pořadu o proměnách bydlení Jak se staví sen, s moderátorkou Laďkou Něrgešovou a šesticí designérů. Na Primě má pořad v programu místo vždy v sobotu od 17.35.

Kamila Douděrová a František Kobližka

Designéři Kamila Douděrová a František Kobližka

 

Marek Povolný a Andrea Hylmarová

Designéři Marek Povolný a Andrea Hylmarová

 

Petr Hodan a Martina Pištěláková

Designéři Petr Hodan a Martina Pištěláková

V neděli 6. března se na obrazovky Primy dva magazíny pro kutily. Vrátí se Vychytávky Ládi Hrušky, s novou rubrikou Rodinné stříbro na talíři, ve které diváci představí své nejlepší rodinné recepty, a soutěží o největšího českého kutila. A televize nasadí inovovaný Váš prima receptář, navazující na Receptář prima nápadů. Moderovat bude nově Václav Postránecký, pořad každou neděli slibuje tři hosty a tři reportáže; svou rubriku dostane Václav Větvička, český botanik a popularizátor vědy. Receptář bude o nedělích začínat kolem poledne, Vychytávky se budou vysílat hned po něm.

Kutilové televize Prima Václav Postránecký a Láďa Hruška. Foto: TV Prima

Kutilové televize Prima Václav Postránecký a Láďa Hruška. Foto: TV Prima

 

Václav Větvička a Václav Postránecký v nové verzi Receptáře. Foto: TV Prima

Václav Větvička a Václav Postránecký v nové verzi Receptáře. Foto: TV Prima