Slovinský reklamní festival Golden Drum má mezi 250 pracemi na shortlistu i 30 českých přihlášek, které jakoby kopírovaly letošní úspěch české reklamy na Cannes Lions. Takže 16 je od Young & Rubicam (zejména oceněné kampaně pro UNHCR a pro Forbes), 5 od McCann Prague (kampaně pro Náš grunt), 4 od české DDB (kampaně pro McDonalds), 2 od Fallonu (kampaně pro Škodu Auto pro Yeti a Kodiaq) a po jedné od Mustardu (klient Škoda Auto), Kaspen/Jung von Matt (Budějovický Budvar) a Ogilvy & Mather (výstava David Cronenberg: Evolution v Praze). Výsledky v pátek 21. října.

Prima vyzkouší reality show Táta na plný úvazek

Novinku vlastní tvorby o počínání otců Prima nasadí do hlavního času, zatím jeden díl.

Táta na plný úvazek

Táta na plný úvazek

Televize Prima nasazuje ve čtvrtek 2. července nový vlastní pořad Táta na plný úvazek. V něm bude sledovat počínání otců, kteří dostanou na starosti po celý týden děti i domácnost, zatímco jejich ženy odjedou pryč. Půjde o dvě rodiny, z nichž jedna má pět dětí a druhá dva potomky a třetího na cestě.

Prima reality show nasadí do hlavního vysílacího času ve 20.15, zatím se jedná o jeden samostatný díl o délce 80 minut. Je ale možné, že si takto televize testuje nový formát, který by v budoucnu mohla rozvinout do více dílů.