Slovinský reklamní festival Golden Drum má mezi 250 pracemi na shortlistu i 30 českých přihlášek, které jakoby kopírovaly letošní úspěch české reklamy na Cannes Lions. Takže 16 je od Young & Rubicam (zejména oceněné kampaně pro UNHCR a pro Forbes), 5 od McCann Prague (kampaně pro Náš grunt), 4 od české DDB (kampaně pro McDonalds), 2 od Fallonu (kampaně pro Škodu Auto pro Yeti a Kodiaq) a po jedné od Mustardu (klient Škoda Auto), Kaspen/Jung von Matt (Budějovický Budvar) a Ogilvy & Mather (výstava David Cronenberg: Evolution v Praze).

Pro kavárny So! Coffee na letišti pracuje A priori

Agentura dostala na starost mediální a produktovou komunikaci nově otevřených kaváren.

So! Coffee na pražském Letišti Václava Havla

So! Coffee na pražském Letišti Václava Havla

Komunikaci kaváren So! Coffee na pražském Letišti Václava Havla zajišťuje PR agentura A priori. Dvě kavárny So! Coffee provozuje v prostorách odletové haly česká pobočka rakouské firmy Airest, která má na pražském letišti 18 provozoven občerstvení a restauračních zařízení. Agentura pro ni bude zajišťovat kompletní mediální a produktovou komunikaci. Produktovou a marektingovou manažerkou českého Airestu je Ivana Holubová.

Kavárny So! Coffee se nacházejí v přízemí a v prvním patře terminálu 2, Airest chce jejich počet do budoucna rozšířit. Otevřely letos 28. července. „Zahájení provozu kaváren So! Coffee je součástí změn v oblasti gastronomických služeb, které na Letišti Václava Havla Praha probíhají. V rámci kampaně Měníme letiště pro vás došlo nejen ke snížení cen, ale také k rozšíření nabídky restaurací,“ prohlašuje Marika Janoušková, tisková mluvčí Letiště Václava Havla Praha.