Druhou řadu komediálního seriálu Autobazar Monte Karlo s Petrem Čtvrtníčkem, Jaroslavem Pleslem a Lucií Polišenskou nasadí letos v říjnu internetová televize Stream.cz. Druhá řada bude mít 11 dílů. Vznikla opět v produkci Negativ kolem Milana Kuchynky. Nově režíruje Andy Fehu. Scenář zase napsali Robert Geisler a Tomáš Hodan. Hrají též Eva Nosálková-Leinweberová, Lubor Šplíchal, Leoš Noha, Martin Myšička, Pavel Šimčík nebo Ondřej Bauer.

Produkce Stink otevřela pobočku v Praze

Pražskou pobočku firmy Daniela Bergmanna povede Marcela Vrátilová.

Daniel Bergmann získal loni se Stinkem cenu na berlínském festivalu Ciclope. Foto: Ciclope Festival

Daniel Bergmann získal loni se Stinkem cenu v Berlíně. Foto: Ciclope Festival

Londýnská mezinárodní produkce Stink, kterou založil spoluzakladatel Stillking Films Daniel Bergmann, otevřela v Praze své samostatné zastoupení. To má podporovat její globální operace. Pražskou pobočku řídí Marcela Vrátilová, která pracuje pro Stink od roku 1999. Uvedl to mezinárodní server o reklamní produkci Little Black Book.

„Praha je místo, odkud jsem přišel a které miluji. Je to také domov velmi talentovaných tvůrců, včetně Ivana Zachariáše a Martina Krejčího. A cítíme, že nastal správný čas mít tu pobočku, která nás podpoří v rozvíjení nových talentů, v produkci reklam a v rozšiřování digitálních a contentových aktivit. Navíc máme v místní reklamní komunitě hodně přátel, s nimiž rádi pracujeme,“ popsal Bergmann serveru Little Black Book důvody k založení pražského zastoupení Stinku. 

Marcela Vrátilová Médiáři potvrdila výše uvedené informace s tím, že mluvit o personálním obsazení pražské pobočky a o jejích plánech je zatím předčasné, protože její založení je hodně čerstvé. Stink v současnosti sídlí v barrandovských ateliérech v pronajatých prostorách a všechny nápady jsou podle Vrátilové ještě ve stadiu zrodu.

Stink měl loni kreativně úspěšný rok, v jehož průběhu získal mimo jiné 18 lvů na mezinárodním reklamním festivalu Cannes Lions včetně ceny Grand Prix v kategorii Film Craft a získal cenu Digital Company of the Year na mezinárodním produkčním festivalu Ciclope Festival v Berlíně. 

Zadejte i poštovní adresu, pošleme vám tištěný Médiář zdarma
Přihlásit odběr