Česká televize začíná dnes vysílat lokální program z nového regionálního studia v Českých Budějovicích. Minulý týden startovalo nové studio v Hradci Králové. Oba regiony tak mohou víc vstupovat do proudu ČT24 i produkovat vlastní Týden v regionech. Vedoucím redaktorem „regionu Jihozápad“ je Aleš Hazuka, „regionu Severovýchod“ pak Michal Klokočník. Dlouho už ČT vysílá lokálně z Brna, Ostravy a Prahy.

Profit pod Mladou frontou změnil vzhled

Servisní měsíčník pro malé a střední firmy přidává „příběhy úspěchu“ a byznysmenů.

Nová podoba tištěného Profitu

Nová podoba tištěného Profitu

Vydavatelství Mladá fronta po odprodeji části portfolia konkurenčnímu Czech News Centre inovuje další titul, který ji zbyl. Ekonomický měsíčník Profit se dočkal změny vzhledu i obsahu. Titul dostal také nový web Profit.cz (funguje pod webem Finance.cz), který cílí na manažery a střední management významných tuzemských podniků. Distribuce titulu je řízená, prakticky jen mimo Prahu. Doménou Prahy naopak zůstává sesterské Euro, nedávno též redesignované na papíře i online.

Profit je nejstarším ekonomickým magazínem v Česku, vychází od roku 1990. Důraz dává na servisní a praktické informace pro podnikatele a živnostníky, neztracuje ale nově ani obsah běžný v jiných ekonomických časopisů, jako jsou příběhy byznysmenů či „úspěchů“. Šéfredaktorem Profitu zůstává Petr Švihel.

Nová podoba Profitu na webu

Nová podoba Profitu na webu